Location : Home > 4 > 416F374X2CKT
416F374X2CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F374X2CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F374X2CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 140050 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F374X2CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 42275 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F374X2CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 140050 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F374X2CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 57699 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F374X2CKT CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT 98810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3215041 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3215041 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3215041 Phoenix Contact 147390 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3215041 Phoenix Contact 287410 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELLH11210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH11210 Amphenol PCD 156990 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
ELLH11210 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH11210 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1052481001 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B Receptacle Connector 5 Position Board Cutout, Surface Mount, Right Angle