Location : Home > C > CWX813-044.736M
CWX813-044.736M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-044.736M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-044.736M OSC 44.7360MHZ 3.3V +-25PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CWX813-044.736M OSC XO 44.736MHZ LVCMOS SMD 57319 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com