Location : Home > C > CWX813-033.0M
CWX813-033.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX813-033.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX813-033.0M OSC 33.0000MHZ 3.3V +-25PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CWX813-033.0M OSC XO 33.000MHZ LVCMOS SMD 57869 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com