CW010R6200JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.62 OHM 13W 5% AXIAL
CW010R6200JE123 IC 39490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R6200JE123 NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R6200JE123 Vishay Dale 1341400 2015+ RES 0.62 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R6200JE123 Vishay Dale 684800 RES 0.62 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com