Location : Home > 7 > 744C083154JP
744C083154JP
Share on FacebookShare on Facebook
744C083154JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
744C083154JP RES ARRAY 150K OHM 4 RES 2012 676900 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744C083154JP RES ARRAY 150K OHM 4 RES 2012 1324900 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
744C083154JP Resistor Networks & Arrays 150Kohms 200V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com