CW010680R0KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 680 OHM 13W 10% AXIAL
CW010680R0KE123 IC 39240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010680R0KE123 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010680R0KE123 Vishay Dale 1311100 2015+ RES 680 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com