Location : Home > T > TR20JBC22R0
TR20JBC22R0
Share on FacebookShare on Facebook
TR20JBC22R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR20JBC22R0 RES 22 OHM 20W 5 TO220 801700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TR20JBC22R0 RES 22 OHM 20W 5 TO220 1542200 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TR20JBC22R0 RES 22 OHM 20W 5 TO220 885600 Stackpole Electronics Inc Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161103G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC