CW01017K40JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 17.4K OHM 13W 5% AXIAL
CW01017K40JE123 IC 39730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01017K40JE123 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01017K40JE123 Vishay Dale 1216600 2015+ RES 17.4K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01017K40JE123 Vishay Dale 581000 RES 17.4K OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com