Location : Home > E > ERO-S2PHF5601
ERO-S2PHF5601
Share on FacebookShare on Facebook
ERO-S2PHF5601 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERO-S2PHF5601 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERO-S2PHF5601 RES 5.6K OHM 1/4W 1 AXIAL 786600 Panasonic Electronic Component new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-14NF20R0U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 20 OHM 1% 1/2W 1210
ERJ-14NF20R0U Panasonic 691670 12+ RES 20.0 OHM 1/2W 1 1210 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ERJ-14NF20R0U Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 1210 20.0ohms 1 Tol PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-14NF20R0U ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
77081680P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 68 OHM 8SIP
77081680P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081680P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77081680P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 8 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77081680P CTS Resistor Products 1416200 2015+ RES ARRAY 68 OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com