Location : Home > C > CV201210-120K
CV201210-120K
Share on FacebookShare on Facebook
CV201210-120K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CV201210-120K INDUCTOR CHIP 12UH 0805 SMD 57359 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF7204PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 5.3A 8-SOIC
IRF7204PBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF7204PBF IR 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRF7204PBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-56012-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 42MM X 42MM X 16MM
ATS-56012-C3-R0 ATMEL 38095 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
ATS-56012-C3-R0 ATMEL 45910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
M505015F Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR 50A 480VAC
M505015F 687549 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
M505015F Crydom Co. 2150 17+/18+ MODULE POWER 50A 1200V SCR CC FindCores Electronics Co.,Ltd.
M505015F Crydom Co. 2850 15+ MODULE POWER 50A 1200V SCR CC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXFH13N80 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 13A TO-247AD
IXFH13N80 IXYS 18000 2016+ TO-247 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
IXFH13N80 IXYS 35000 2016 TO-247 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
IXFH13N80 IXYS 6825 2016+ TO-247 EKT Electronics Co., Ltd
MHSL02540 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 2.39L X.235"H EXTRUSION
MHSL02540 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MHSL02540 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-19F-58-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
A16367-06 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX SF660 DF 8.5" X 9.0"
A16367-06 IC 40300 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A16367-06 NEW 77930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3000-103 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 120mA DCR 13.1 Ohm