Location : Home > E > ELL-5PR100M
ELL-5PR100M
Share on FacebookShare on Facebook
ELL-5PR100M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELL-5PR100M 0.197 L x 0.197 W x 0.073 H (5.00mm x 5.00mm x 1.85mm) 150000 Panasonic 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
ELL-5PR100M COIL CHOKE 10UH SHIELDED SMD 57729 Panasonic 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELL-5PR100M COIL CHOKE 10UH SHIELDED SMD 47910 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com