Location : Home > C > CSX-750FCC3686400T
CSX-750FCC3686400T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCC3686400T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCC3686400T OSC XO 3.6864MHZ CMOS TTL SMD 41945 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSX-750FCC3686400T OSC XO 3.6864MHZ CMOS TTL SMD 79190 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750FCC3686400T OSC XO 3.6864MHZ CMOS TTL SMD 57369 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325103-01-0 Curtis Industries 157690 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325103-01-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1084790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 8 AWG