Location : Home > 5 > 520T10DT19M2000
520T10DT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T10DT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T10DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139570 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T10DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31795 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T10DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139570 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T10DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57219 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T10DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 99170 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38005-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38005-03-0 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38005-03-0 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T10 Crystals and Oscillators Oscillators 32.768kHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.5 V ~ 3.63 V 2.2¦ÌA
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T10 Abracon LLC 57469 2015+ OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T10 Abracon LLC 62195 1538+ OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD Alphatek Technology Limited
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T10 Abracon LLC 87990 2015+ OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASTMK06-32.768KHZ-LQ-T10 Abracon LLC 87990 2015+ OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1960042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1960042 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1960042 Phoenix Contact 157330 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1960042 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2313-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.078" (1.98mm) Tin-Lead
2313-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298310 2016+ TERM TURRET PIN L=1.98MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com