Location : Home > C > CSX-252FAE20000000T
CSX-252FAE20000000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMMSZ4692T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
SZMMSZ4692T1G 789646 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SZMMSZ4692T1G 789646 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SZMMSZ4692T1G 45342 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SZMMSZ4692T1G ON Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JANTX2N6764 MOT 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
JANTX2N6764 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX2N6764 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V10PN50-M3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 5.3A TO277A
V10PN50-M3/87A VISHAY 989000 15+ TO277 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
0387490020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387307502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1040480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 1-12 AWG
1040480000 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM BL EKT Electronics Co., Ltd
1809128 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1809128 Phoenix Contact 157510 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809128 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1740356 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1740356 N/A 17 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1740356 Phoenix Contact 147130 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1740356 Phoenix Contact 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7702-3 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, 45¡ã Angle