Location : Home > C > CSX-252FAE13000000T
CSX-252FAE13000000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZV55C15 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V DO213AA
BZV55C15 brenda@hon 98500 2016 PANJIT Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZV55C15 39506 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZV55C15 NXP 10140 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
GDZ11B-HG3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
CMS04(TE12L,Q,M) Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 5A MFLAT
CMS04(TE12L,Q,M) 79845 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CMS04(TE12L,Q,M) Semiconductor 21933 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
CMS04(TE12L,Q,M) STOCK 45540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
V12PM12HM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 120V 4.1A TO277A
CDBER0230L-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 0503
CDBER0230L-HF COMCHIP 36000 16+ SOD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CDBER0230L-HF Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDBER0230L-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=30V IO=200mA EKT Electronics Co., Ltd
VM06A55300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM06A55300J0G Amphenol FCI 157090 2016+ 750 TB PLU PLU WF LOW-T Unitronix Electronics Limited
VM06A55300J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM06A55300J0G NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1734084-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1734084-1 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734084-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1734084-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN USB RCPT STACKED R/A 30GOLD EKT Electronics Co., Ltd
3061762 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Orange Plug Connection 8.2mm