Location : Home > C > CSC10A0115K0GPA
CSC10A0115K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC10A0115K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC10A0115K0GPA RES ARRAY 15K OHM 9 RES 10SIP 1326200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC10A0115K0GPA Resistor Networks & Arrays 10pin 15Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC10A0115K0GPA Resistor Networks & Arrays 10pin 15Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd