Location : Home > Y > Y0793410R000B0L
Y0793410R000B0L
Share on FacebookShare on Facebook
Y0793410R000B0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Y0793410R000B0L RES 410 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 1224300 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y0793410R000B0L RES 410 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 793700 Vishay Foil Resistors (Divisio 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Y0793410R000B0L RES 410 OHM 0.6W 0.1 RADIAL 581100 Vishay Foil Resistors (Divisio 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101121 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP
770101121 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120ohms 10Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101121 CTS Resistor Products 697300 2015+ RES ARRAY 120 OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com