Location : Home > C > CSC09A0133K0GEK
CSC09A0133K0GEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC09A0133K0GEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC09A0133K0GEK RES ARRAY 33K OHM 8 RES 9SIP 1322800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC09A0133K0GEK Resistor Networks & Arrays 9pin 33Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC09A0133K0GEK Resistor Networks & Arrays 9pin 33Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC09A0133K0GEK Resistor Networks & Arrays 9pin 33Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com