Location : Home > 4 > 4606X-AP1-203LF
4606X-AP1-203LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-AP1-203LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-AP1-203LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4606X-AP1-203LF RES ARRAY 20K OHM 5 RES 6SIP 1319700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERA-3AEB2870V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 287 OHM 0.1% 1/10W 0603
ERA-3AEB2870V Panasonic Electronic Component 1254800 2015+ RES SMD 287 OHM 0.1 1/10W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERA-3AEB2870V Panasonic Electronic Component 597500 2015+ RES SMD 287 OHM 0.1 1/10W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERA-3AEB2870V Panasonic Electronic Component 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 0603 287ohm 0.1 25ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERA-3AEB2493V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 249K OHM 0.1% 1/10W 0603
ERA-3AEB2493V Panasonic Electronic Component 1000400 NEW RoHS RES SMD 249K OHM 0.1 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
ERA-3AEB2493V Panasonic Electronic Component 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 0603 249Kohm 0.1 25ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-332 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
4606X-101-332 846597 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4606X-101-332 Electronics 25309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RC1206FR-07121RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 121 OHM 1% 1/4W 1206
RC1206FR-07121RL Yageo 508400 1534+ RES SMD 121 OHM 1 1/4W 1206 Alphatek Technology Limited
RC1206FR-07121RL Yageo 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 121 OHM 1 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW08059K09FKEA Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 9.09K OHM 1% 1/8W 0805
CRCW08059K09FKEA IC 36500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW08059K09FKEA Vishay 7095 12+ RES 9.09K OHM .33W 1 0805 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08059K09FKEA Vishay Dale 1437500 2015+ RES SMD 9.09K OHM 1 1/3W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08059K09FKEA Vishay Dale 782300 1536+ RES SMD 9.09K OHM 1 1/3W 0805 Alphatek Technology Limited
OX822K Resistors Through Hole Resistors RES 8.2K OHM 1W 10% AXIAL