Location : Home > C > CSC06A033K90GPA
CSC06A033K90GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A033K90GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A033K90GPA RES ARRAY 3.9K OHM 3 RES 6SIP 1506100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A033K90GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 3.9Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC06A033K90GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 3.9Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC06A033K90GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 3.9Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com