Location : Home > 4 > 4609H-101-271LF
4609H-101-271LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609H-101-271LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609H-101-271LF RES ARRAY 270 OHM 8 RES 9SIP 1504600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4609H-101-271LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4609H-101-271LF Resistor Networks & Arrays 9pins 270ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4609H-101-271LF Resistor Networks & Arrays 9pins 270ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4609H-101-271LF Resistor Networks & Arrays 9pins 270ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com