Location : Home > C > CS325-26.650MABJ-UT
CS325-26.650MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325-26.650MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325-26.650MABJ-UT CRYSTAL 26.6500MHZ 18PF SMD 42345 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CS325-26.650MABJ-UT CRYSTAL 26.6500MHZ 18PF SMD 57769 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-179-18-113101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 179POS GOLD
510-87-179-18-113101 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-179-18-113101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN SOCKET PGA 179POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-179-18-113101 Preci-Dip 277950 2016+ CONN SOCKET PGA 179POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
322-87-146-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-146-41-001101 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-146-41-001101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-146-41-001101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com