Location : Home > 4 > 402F37422IAR
402F37422IAR
Share on FacebookShare on Facebook
402F37422IAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37422IAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
402F37422IAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F37422IAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 57669 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
402F37422IAR CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
612-13-316-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
612-13-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
612-13-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
612-13-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
612-13-316-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET CARRIER SLDRTL .300 16POS EKT Electronics Co., Ltd
399-93-159-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold