Location : Home > C > CRCW2010430RFKEFHP
CRCW2010430RFKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010430RFKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010430RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 430ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW2010430RFKEFHP RES SMD 430 OHM 1 1W 2010 1222600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW2010430RFKEFHP RES 430 OHM 1W 1 2010 SMD 17600 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW2010430RFKEFHP RES SMD 430 OHM 1 1W 2010 574600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW2010430RFKEFHP RES SMD 430 OHM 1 1W 2010 684600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.