Location : Home > C > CRCW201015K0FKEFHP
CRCW201015K0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201015K0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201015K0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 15Kohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW201015K0FKEFHP RES SMD 15K OHM 1 1W 2010 1228100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201015K0FKEFHP RES SMD 15K OHM 1 1W 2010 582800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW201015K0FKEFHP RES SMD 15K OHM 1 1W 2010 592800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.