Location : Home > C > CRCW201039R0FKEFHP
CRCW201039R0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201039R0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201039R0FKEFHP RES SMD 39 OHM 1 1W 2010 1513000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201039R0FKEFHP RES SMD 39 OHM 1 1W 2010 886000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW201039R0FKEFHP RES 39.0 OHM 1W 1 2010 SMD 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201039R0FKEFHP RES SMD 39 OHM 1 1W 2010 896000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201039R0FKEFHP RES SMD 39 OHM 1 1W 2010 790800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited