Location : Home > C > CRCW201033R0FKEFHP
CRCW201033R0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201033R0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201033R0FKEFHP RES 33.0 OHM 1W 1 2010 SMD 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201033R0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 33ohms 1 High Power 80000 Vishay 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW201033R0FKEFHP RES SMD 33 OHM 1 1W 2010 1320800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201033R0FKEFHP RES SMD 33 OHM 1 1W 2010 685800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW201033R0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 33ohms 1 High Power 80000 Vishay 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW201033R0FKEFHP RES SMD 33 OHM 1 1W 2010 795800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201033R0FKEFHP RES SMD 33 OHM 1 1W 2010 690600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited