Location : Home > C > CRCW20101K50FKEFHP
CRCW20101K50FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101K50FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101K50FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.5Kohms 1 100ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW20101K50FKEFHP RES SMD 1.5K OHM 1 1W 2010 595200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20101K50FKEFHP RES SMD 1.5K OHM 1 1W 2010 490000 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW20101K50FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.5Kohms 1 100ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW20101K50FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.5Kohms 1 100ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd