Location : Home > C > CRCW201010K0FKEFHP
CRCW201010K0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201010K0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201010K0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 10Kohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW201010K0FKEFHP RES SMD 10K OHM 1 1W 2010 811900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201010K0FKEFHP RES SMD 10K OHM 1 1W 2010 706700 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW201010K0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 10Kohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd