Location : Home > C > CRCW12069M09FKEB
CRCW12069M09FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12069M09FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12069M09FKEB RES SMD 9.09M OHM 1 1/4W 1206 1445600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12069M09FKEB RES SMD 9.09M OHM 1 1/4W 1206 800300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ080-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 5V 85W
DZ080-7 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DZ080-7 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2320199 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 72W