Location : Home > R > RG2012N-73R2-B-T1
RG2012N-73R2-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-73R2-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-73R2-B-T1 RES SMD 73.2 OHM 0.1 1/8W 0805 696400 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-73R2-B-T1 RES SMD 73.2 OHM 0.1 1/8W 0805 591200 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-73R2-B-T1 RES SMD 73.2 OHM 0.1 1/8W 0805 686400 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-73R2-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 73.2ohm 0.1 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A019 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories LOW VOLTAGE DIMMING CONTROL
A019 APEM 139680 NEW RoHS 16MM IND CTRL ROTARY LVR OPERATR FindCores Electronics Inc.
A019 APEM Components 8000 2015+ 16MM IND CTRL ROTARY LVR OPERATR ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
A019 NEW 88210 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A019 APEM 17310 1525+ 16MM IND CTRL ROTARY LVR OPERATR Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com