Location : Home > C > CRCW12063R01FNTA
CRCW12063R01FNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12063R01FNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12063R01FNTA RES SMD 3.01 OHM 1 1/4W 1206 588000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW12063R01FNTA RES SMD 3.01 OHM 1 1/4W 1206 1340500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12063R01FNTA RES SMD 3.01 OHM 1 1/4W 1206 683200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPT51 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W
LPT51 Artesyn 200 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
232PS Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input