Location : Home > R > RG2012N-912-P-T1
RG2012N-912-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-912-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-912-P-T1 RES SMD 9.1K OHM 0.02 1/8W 0805 605400 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-912-P-T1 RES SMD 9.1K OHM 0.02 1/8W 0805 500200 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-912-P-T1 RES SMD 9.1K OHM 0.02 1/8W 0805 595400 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCT42 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W