Location : Home > C > CRCW0805866KFKTA
CRCW0805866KFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805866KFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805866KFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 866Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0805866KFKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW0805866KFKTA RES SMD 866K OHM 1 1/8W 0805 589500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805866KFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 866Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0805866KFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 866Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.