Location : Home > T > TNPW201075R0BETF
TNPW201075R0BETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW201075R0BETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW201075R0BETF RES SMD 75 OHM 0.1 0.4W 2010 800300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW201075R0BETF RES SMD 75 OHM 0.1 0.4W 2010 695100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW201075R0BETF RES SMD 75 OHM 0.1 0.4W 2010 690300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TNPW201075R0BETF RES 75.0 OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com