Location : Home > C > CRCW080556K2FKEA
CRCW080556K2FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080556K2FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080556K2FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 56.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080556K2FKEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080556K2FKEA 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061470 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 47 OHM 6SIP
77061470 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 47ohms 6Pin 2 Bussed SIMEN Electronics Co.,Ltd
77061470 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 47ohms 6Pin 2 Bussed PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77061470 CTS Resistor Products 1210400 2015+ RES ARRAY 47 OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com