Location : Home > 4 > 4116R-2-823LF
4116R-2-823LF
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-823LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-823LF Resistor Networks & Arrays 16pin 82Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4116R-2-823LF RES ARRAY 82K OHM 15 RES 16DIP 701800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4116R-2-823LF standard package with RoHS 43240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.