Location : Home > C > CRCW08054K70FKTA
CRCW08054K70FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054K70FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054K70FKTA RoHS Compliant 37805 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW08054K70FKTA RES SMD 4.7K OHM 1 1/8W 0805 609800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08054K70FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
76000957 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input