Location : Home > C > CRCW08052K43FKTB
CRCW08052K43FKTB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052K43FKTB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052K43FKTB RES SMD 2.43K OHM 1 1/8W 0805 903200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08052K43FKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW08052K43FKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW08052K43FKTB RES SMD 2.43K OHM 1 1/8W 0805 798000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08052K43FKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW08052K43FKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com