Location : Home > C > CRCW08053R60JNEAHP
CRCW08053R60JNEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08053R60JNEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08053R60JNEAHP RES SMD 3.6 OHM 5 1/3W 0805 1001700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW08053R60JNEAHP RES SMD 3.6 OHM 5 1/3W 0805 896500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08053R60JNEAHP RES SMD 3.6 OHM 5 1/3W 0805 1551700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08053R60JNEAHP RES SMD 3.6 OHM 5 1/3W 0805 891700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCT401 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 40W
SCT401 649652 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SCT401 649652 13+ fenkey electronics co.,ltd
SCT401 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2012+ PWR SUP TRIPLE 3.3V/5V/+/-12.0V SIMEN Electronics Co.,Ltd