Location : Home > C > CRCW08053R00JNEAHP
CRCW08053R00JNEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08053R00JNEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08053R00JNEAHP RES SMD 3 OHM 5 1/3W 0805 1001800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW08053R00JNEAHP RES SMD 3 OHM 5 1/3W 0805 896600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08053R00JNEAHP RES SMD 3 OHM 5 1/3W 0805 1551800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08053R00JNEAHP RES SMD 3 OHM 5 1/3W 0805 891800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC40B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 40W