Location : Home > C > CRCW08052K10FKTA
CRCW08052K10FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052K10FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052K10FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08052K10FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.1Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08052K10FKTA RoHS Compliant 38305 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW08052K10FKTA RES SMD 2.1K OHM 1 1/8W 0805 803300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited