Location : Home > C > CRCW08051K43FKTA
CRCW08051K43FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051K43FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051K43FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08051K43FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW08051K43FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.43Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW08051K43FKTA RES SMD 1.43K OHM 1 1/8W 0805 1429900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com