Location : Home > C > CRCW08056R65FNEA
CRCW08056R65FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08056R65FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08056R65FNEA RES SMD 6.65 OHM 1 1/8W 0805 1530100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08056R65FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 6.65ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com