Location : Home > C > CRCW08051R21FKTA
CRCW08051R21FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051R21FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051R21FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.21ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08051R21FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08051R21FKTA RES SMD 1.21 OHM 1 1/8W 0805 895500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08051R21FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.21ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW08051R21FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.21ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW08051R21FKTA RES SMD 1.21 OHM 1 1/8W 0805 790300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited