Location : Home > C > CRCW04026M65FKED
CRCW04026M65FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04026M65FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04026M65FKED RES SMD 6.65M OHM 1 1/16W 0402 580600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04026M65FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 6.65Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd