Location : Home > C > CRCW06034R64FNTA
CRCW06034R64FNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW06034R64FNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW06034R64FNTA RES SMD 4.64 OHM 1 1/10W 0603 1451200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW06034R64FNTA RES SMD 4.64 OHM 1 1/10W 0603 795200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
QPD-75-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 75W