Location : Home > R > RG2012P-4873-B-T1
RG2012P-4873-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-4873-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-4873-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 487Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-4873-B-T1 RES 487K OHM 1/8W .1 0805 10,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-4873-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 487Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG2012P-4873-B-T1 RES SMD 487K OHM 0.1 1/8W 0805 905500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-4873-B-T1 RES SMD 487K OHM 0.1 1/8W 0805 800300 Susumu 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-4873-B-T1 RES SMD 487K OHM 0.1 1/8W 0805 800300 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited