Location : Home > C > CRCW04024M70FKED
CRCW04024M70FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04024M70FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04024M70FKED N/A 110000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CRCW04024M70FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04024M70FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 4.7Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04024M70FKED RES 4.70M OHM 1/16W 1 0402 SMD 9647 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW04024M70FKED RES SMD 4.7M OHM 1 1/16W 0402 1342800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com