CW01050R50JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 50.5 OHM 13W 5% AXIAL
CW01050R50JE123 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01050R50JE123 Vishay Dale 1320100 2015+ RES 50.5 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01050R50JE123 Vishay Dale 600500 RES 50.5 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com